BİZ KİMİZ?

Çeyrek Asırlık Deneyim

2000 m2 Üretim Sahası

Çeyrek asırlık üretim ve montaj tecrübemizi yılların birikimi ile modern alt yapımızla sentezleyerek, proje bazında şık, ergonomik, inovatif çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz. Şirketimiz, “Size Özel Uygulamalar” ile konfordan ve estetikten ödün vermeden, toplam kalite yönetimi anlayışıyla memnuniyetinizi en üst düzeyde tutarak, çalışmalarını sürdürmektedir. Dünyaca popüler serilerden oluşan geniş ürün yelpazemizi, ihtiyaçlarınızı dikkate alarak, farklı renk seçenekleri ve ithal donanımlarla sizlere sunmaktayız.

Değişmekte ve gelişmekte olan dünyada “Size Özel Uygulamalar” ilkesiyle hareket ederek, dünya standartları çerçevesinde çağın ve teknolojinin getirdiği gerekliliklerle ürün yelpazemizi geliştirirken, ürettiğimiz ürünler ile yurt içinde ve yurt dışında memnuniyetini üst düzeyde tutmaktır.

REHAU
çuhadaroğlu
şişecam
Albert Genau
Asaş
asistal

Firmamız 2000 m² üretim sahası üzerinde, uzman teknik personel ve akıllı makine sistemleri (CNC Makineleri) ile birçok projede talep ve beklentileri en üst seviyede karşılamıştır. YÜCEL PVC İNŞ. YAPI END. SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ olarak çeyrek asırdır yürüdüğümüz bu yolda, ürettiğimiz ürünlerimizi Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına ulaştırarak daha çok kitleye hitap etmeyi iç ve dış pazarda söz sahibi olan güvenilir bir firma olmayı hedefliyoruz.